Falda Baykuş Görmek, Kahve Falında Baykuş

Baykuş

Kahve falında baykuş görmek, kısa bir süre içerisinde başınıza kötü bir olayın geleceğinin habercisidir. Bu büyük sıkıntıyı rahat bir şekilde atlatacaksınız. Ayrıca kötü haberlerde alacağınıza bir işaret olabilir. Falda baykuş görmek genellikle olumsuz yorumlanır.

Baykuş görmek, haram mal kazanan kişilerin göstergesidir. Sizi çekemeyen arkadaşlarınız hakkında hiç iyi şeyler konuşmadığını belirtir.Bazı yorumlara göre, ölüm haberi alacağınızıda gösterebilir. Uzakta yaşayan ve akrabanız olan bir kişinin kötü bir haberini alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bir kısmı ile dostluk ilişkinizi sonlandıracaksınız.

Hayatınızda yeni kararlar almanın vakti geldi. Özellikle iş hayatınız ile ilgili anlık kararlar almanız işten çıkmanıza neden olabilir. Özellikle gün içerisinde yaşadığınız durumları kesinlikle mantık çerçevesinde değerlendirerek ona göre kararlar vermelisiniz. Aşk hayatınızda karşılıklı olarak güvenlerinizi sorgulayacaksınız. Birbirine karşı beslediğiniz duygular ve bakış açıları net bir hale kavuşacak ve herşey belli olacak. Bu sırada eski sevgilinizden gelecek bir haber ile oldukça kararsız kalacaksınız.

Kahve Falında Baykuş Kafası Görmek

Kahve falında baykuş kafası görmek; kahve fallarını genel de olumsuz da olumlu yorumlayıp insanlara mutluluk vermek isteyen kişiler vardır. Bu yanlış ki fazlasıyla yanlış bir hareket olmuştur. Fallar sizleri uyarıp sizlere bilgi vermek için vardır. Kahve falında baykuş kafası görmek olumsuz anlam içeren falların başında gelir. Öyle ki falınızda baykuş kafası çıktıysa, mutlak olumsuz bir durumla karşılaşacaksınız. Sizleri çok seven ve ya çok sever gibi gözüken çok yakınınız da olan bir kişi arkanızdan büyük işler çevirme peşinde koşuyor. Sizlerin deyim yerindeyse ayağınızı kaydırmaya çalışan bu kişinin amacı gayet açıktır. Sizlerin zor durumda kalıp gözden düşmesini istiyor. Dikkat etmezseniz emelleri için daha çok çabalayacak.

Kahve Falında Baykuş Gözü Görmek

Kahve falında baykuş gözü görmek; yukarıda bulunan falda da dediğimiz gibi baykuş ile ilgili fallar genel de olumsuza çıkar. Özellikle baykuş gözü olumlu bir yanı olmayan fallardan bir tanesidir. Kehanet olarak da baykuş olumsuz kehanetler içinde yer alır. Kahve falında baykuş gözü görmek, dört koldan sizlerin bir çember içine alınıp takip edildiğinizi anlatır. Sizler ne yaparsanız yapın bu kişiler sizlerin her hareketinde olumsuzluk arayıp bir rekabet ortamından sizi eksiltme peşinde koşuyor. Bu kişi iş yerinizde ve y aile fertleriniz içinde olabilir. Dikkat çekmemiz gereken bir başka nokta aile fertleri deyince herkesin birinci derece yakınlarına yüklenmesidir. Aile geniş bir tabir olduğu için sizler bu kişiyi daha geniş çevrenizde aramalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın