Falda Bardak Görmek, Kahve Falında Bardak

Bardak

Kahve falında bardak görmek, gizli bir düşmanınız olduğunu ve arkanızdan sürekli sizin gıybetinizi yaptığını ve sizi sürekli olarak kötülediğini işaret eder. Kafanızı oldukça boş ve gereksiz şeylerle doldurarak hem kendinizi yorduğunuzu hem de moralinizi bozduğunuzu gösterir. Son dönemlerde kimi zaman moral bozucu sözler işitebilirsiniz.

Falda bardak görmek, aşk hayatınızda üzücü olaylar yaşayacağınıza ve sevgilinizden veya eşinizden ayrılacağınıza tabir edilir.Bardak görmek, genellikle hayırlı bir şekilde yorumlanmaz ve gören kişinin yakında oldukça sarsıcı ve hayatını perişan edecek bir olay ile karşılacağına işaret eder. Bu gibi durumlarda inancınıza sarılarak, gerekli sabrı göstermelisiniz.

Kahve falında bardak görmek ne anlama geli rsorusunun bir diğer cevabı ise bereket, zenginlik ve bolluğun bir sembolüdür.Kısmetiniz açılacak ve evlilik yolu gözükecektir. Görgülü, ahlaklı ve sizin için hayırlı bir kimse ile tanışacak, birlikte mutlu günler geçireceksiniz. Aileniz ile aranızda bazı anlaşmalıklar ve huzursuzluklar çıkabilir fakat anne ve babanıza karşı davranışlarınıza çeki düzen vermenin vakti geldiğini sakın unutmayın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın