Falda Parmak Görmek, Kahve Falında Parmak

Parmak

Kahve falında parmak görmek, bir zarara ve felakete uğrayacağınızın bir işaretidir. İş hayatınızda yeni projeleriniz suya düşebilir ve başarısız günlerle birlikte iflas bayrağını kaldırabilirsiniz. Okul hayatınızda oldukça zor bir dönemden geçeceksiniz.

Falda parmak görmek, huzurun, zorluğun, cömertliğin, sevginin bir sembolüdür. Yaşamış olduğunuz keyif dolu günler yerini zorluklara ve umutsuzluklara bırakacaktır. Her ne olursa olsun işlerin yolunda gitmesi için çalışmaya devam edeceksiniz. Özel yetenekleriniz ve becerileriniz sayesinde bu durumlardan kurtulabilirsiniz. İbadetlerinize önem vermediğinizi ve onları terkettiğinizin bir işaretidir. Özellikle namazını eksik etmeden, kulluk görevinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmelisiniz. İşlerinizin ve hayatınızın yolunda gitmemesinin temel sebebi ibadetlerinizden uzaklaşmanız olabilir.

Kahve falında parmak görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı sevgiliniz veya eşinizle aşkınızı tekrar tazeleyeceğinizin bir habercisidir. Onu oldukça romantik bir yere götürerek, küçük süprizler hazırlayın ve tekrar tekrar sevdiğinizi ifade edin. Çevreniz tarafından oldukça anlayışlı, kibar, dürüst, duygulu ve sevilen bir kişi olduğunuzu gösterir. Hayırlı kısmetler açılacak ve evlilik yolu gözükecektir. Eğer evli iseniz hayırlı erkek çocuğu sahibi olacağınızın bir göstergesidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın