Falda Çeşme Görmek, Kahve Falında Çeşme

Çeşme

Kahve falında çeşme görmek mutluluğun, eğlencenin ve huzurun işaretidir. Kısa bir süre içerisinde maddi varlığa, bolluğa, berekete işarettir. Falda çeşme görmek iyi sayılır ve kısmetlerinize ve hayallerine kavuşacağınızın bir habercisidir.

Falda çeşme görmek hastalıklardan kurtulmaya ve şifaya işarettir. Eğer sizin veya ailenizden bir kişi bir hastalığa yakalanmışssa şifa bularak hastalığı atlatacaktır. Fakat kimi zaman çeşme görmek kötü haberler alacağınızada işaret olabilir. İş ve okul hayatınızda duraklamalar yaşayabilirsiniz fakat çalışma azminizden ödün vermeyek temponuzu düşürmemeniz gerekiyor. Bazı istekleriniz her ne kadar kısa bir sürede gerçekleşmesede hedefinizden asla şaşmanız, hedefinize ulaşmak için gereken herşeyi yapmanız gerekiyor.

Çeşme görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise dünya ve ahiret hayatınızın iyi olduğuna ve yaptıklarınıza devam etmeniz gerektiğine, yanlış davranışlara ve işlere bulaşmamanız gerektiğine işarettir. İlişki hayatınızda sarsıntılı dönemler geçiretebilirsiniz fakat sonu oldukça mutlu bitecektir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın