Falda Bileklik Görmek, Kahve Falında Bileklik

Bileklik

Kahve falında bileklik görmek, hayırlara yorumlanır. Mutluluğun, sağlık ve rahatlığın aynı zamanda yaşam boyunca bolluk ve bereketin sürekli olması şeklinde yorumlanır. Bileklik gören kişi, genellikle hayat tarzına ve özellikle giyimine çok aşırı derecede önem veren kişi olarak tabir edilir. Sürekli olarak daha iyisine ve daha güzeline sahip olma isteği bir zaman içerisinde size zarar verebilir ve elinizdekilerden de olacağınızı gösterir.

Falda bileklik görmek, hayatı dolu dolu yaşadığınızı ve mümün olduğunca hayattan zevk almaya önem verdiğinizi gösterir. İş ve okul hayatınızda kazandığınız başarılar ile hep daha fazlasına ulaşmak için çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Fakat kibirli ve bencil olduğunuz takdirde rızkınız kesilebilir ve işlerinize nazar değebilir. Kısmetsizliğinizinde devam etmesini istemiyorsanız kendinize çeki düzen vererek, hatalı davranışlarınızın farkına varmalısınız.

Kahve falında bileklik görmek, bazı durumlarda maddi açıdan fedakarlık yapacağınız olaylar içerisine gireceğinizi ve keyfinizin kaçacağı, hayatınızın alt üst olacağı bir dönem sizi bekliyor. Başkalarına yaptığınız kötülükler, şimdi sizin karşınıza çıkacak ve pişmanlıklarınız fayda vermeyecektir. Fakat şansınız dönebilir ve yolunuz açık olabilir. Hastalıklarınız şifa bulacak ve oldukça mutlu günlere kavuşacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın