Falda Ejderha Görmek, Kahve Falında Ejderha

Ejderha

Kahve falında ejderha görmek düşmanlığa karşı tehlikesi bulunuyor.  Falda görülen ejderhanın yangın gibi bir anlamı da olduğu için büyük felaketlerle karşılaşacağınızı düşünebilirsiniz. Eğer fincanınızda at ile ejderha birleşik şekilde çıkmışsa öncen beri istediğiniz büyük bir hayalinizin önünde inanılmaz engeller olduğunu düşünebilirsiniz.

Falda görülen ejderha eğer bir ağacın yanındaysa kişinin büyük bir engelle karşılaaşcağına işaret eder. Bazı yorumcular tarafından ejderha simgesi engel olucu anlamını taşımaktadır. Fal sahibi, etrafında bulunan insanları yeniden gözden geçirmeli ve tüm dostlarına karşı biraz daha dikkatli ve temkinli olmalıdır. Bir simgenin veya hayvanın yorumu yapılırken, fincanda görülen hayvanın yanında olan semboller önem arz eder.

Kahve Falında Ejderha Kafası Görmek

Kahve falında ejderha kafası görmek; fallar bize kaderin kehanetlerinden ipuçları verir. Kahve falları da bizlere ipuçları veren yöntemler arasında yer alır. Kahve falında ejderha kafası görmek, insanlar için zor ve meşakkatli günlerin geleceğine dair büyük mesajlar içerir.  Sizlere çıkan falda ejderha kafası ne kadar belirgin ve net bir şekilde ortaya çıkmışsa o zaman sorun büyümüş ve size yaklaşmıştır. Tam aksi henüz tam bir siluet şeklinde ortaya çıkmamış ve yarım yamalak belli oluyorsa etrafınızda ki sorunlar yeni yeni belirginleşmeye başlıyordur. Sizlerin yapacağı iş etrafınızda geniş çaplı bir araştırma ve inceleme yapıp; sizlere kimden zarar gelebilir onu bulmaktır. Bu şekilde problemin üstünden gelebilirsiniz.

Falda Ejderha Yavrusu Görmek

Falda ejderha yavrusu görmek; kahve falında ejderha yavrusu görmek ejderha falı görmekten farklıdır. Anlam olarak ikisi de iyiye işaret etmiyor olsa da yavru ejderha zorlukların küçükten oluştuğunu gösterir. Ne kadar iyi geçiniyor olursanız olun sizlere karşı kıskançlık niyeti çok yüksek olan bir kişi vardır. Bu kişi iş ve ya aşk hayatınızdan olabilir; bu iki durum içinde baskın olan iştir. İşinizde yeni bir yükselme ve ya terfi alma ihtimaliniz varsa bunu engellemeye çalışan bir insandan bahsediyoruz. Hayatınıza dikkat etmeniz bizlerin size vereceği en iyi tavsiye olacaktır; unutmayın fallar kaderden ipuçları verir, kaderin kendisini kimse bilemez. Sizler de kaderinizin verdiği ipuçlarını iyi değerlendirip adımlarınızı atın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın