Falda Uçurum Görmek, Kahve Falında Uçurum

Uçurum

Kahve falında uçurum görmek tehlike ve belaların bir habercisidir. Son zamanlarda aldığınız kararlarda veya arkadaşlarınıza karşı olan davranışlarınızdaki hal ve hareketlerinize olabildiğince dikkat etmeniz gerekiyor, kimseyi üzmememeniz ve haksız kazançlar içerisinde olmamalısınız. Aksi halde geri dönüşü olmayan zorluklar sizi bekliyor olacaktır.

Falda uçurum görmenin bir diğer anlamı ise endişe ve sıkıntılara aynı zamanda tehlikelere işarettir. Çok sevdiğiniz bir dostunzla kısa bir süre içerisinde kavga ederek tartışabilir, dostluğunuzu kaybedebilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise sizi mutlu günler bekliyor olacaktır.

Uçurum görmek ne anlama geliyor sorusunun bir diğer cevabı ise önünüzde önemli kararlar vermenizin vaktinin geldiği, aklınızı başınıza alarak hayatınızı şekillendirecek kararları vermeniz gerektiğinin bir habercisidir. Yanlış bir yolda olabilir, çevrenizdeki sevdiklerinizin size olan nasihatlarine dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer doğru kararı verirseniz hayatınız daha huzurlu ve mutlu geçebilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın