Falda Şimşek Görmek, Kahve Falında Şimşek

Şimşek

Kahve falında şimşek görmek, korkuyu ve endişeyi işaret eder. Özellikle gelecek kısa bir süre içerisinde kaza veya belayı simgeler. Fakat bu tür olumsuzlukların hemen ardından güneş tepede gözükür ve huzura kavuşursunuz. Arkadaşlarınızdan veya ailenizden birşey gizlediyseniz bu gizlenen haber veya maddenin açığa çıkacağına, sapıklıklara, kaybolan kişilerin bulunmasına, sıkıntıda olan kişilerin rahata ermesine işarettir.

Falda şimşek gördüyseniz bir hastanın yakın bir süre içerisinde vefat edeceğininde habercisi olabilir. Ülkeler arası savaşın çıkacağınıda işaret eder. Şimşek görmenin anlamı, eğer iş veya okul hayatınızda çok yoğun çalışıyorsanız sizin çalışma temponuzun ne kadar yoğun olduğunu belirtir. Paranızı kaybedeceğinize ve dostlarınızdan borç alacak duruma düşeceğinizinde ön habercisidir.

Falda şimşek görmenin anlamı nedir sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan bir tanesi ise kısa bir süre içerisinde bolluğa ve bereketliğe kavuşacağınızdır. Fakat eğer birkaç şimşek gördüyseniz bu bereket ve bolluk kısa süreli olabilir. Şimşek görmek geleceğinizin mutlu ve rahat olacağınızın bir anlamıdır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın