Falda Damat Görmek, Kahve Falında Damat

Damat

Kahve falında damat görmek, cesaretin, gücün ve sevgilin bir sembolüdür. Kişinin oldukça çalışkan ve güçlü olduğuna ve güzel ahlaka sahip olduğuna işarettir. Başkalarının sözü ile hareket etmenizden dolayı zarara uğrayacağınıza ve bu nedenle oldukça pişman olacağınıza işaret eder. Endişeleriniz ve şüpheleriniz artacak.

Falda damat görmek, gören kişinin herkes tarafından sevildiğine ve sayıldığına tabir edilir. Uzun zamandır yakalayamadığınız başarıya ve mutluluğa sahip olacağınızın bir habercisidir. Kısmetiniz açılacak ve evlilik yolu gözükecek. Yakın zamanda erkek çocuğu sahibi olabilirsiniz. Beklenmedik bir yerden para geleceğinize delalet eder. Aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşiniz ile ciddi bir tartışma yapacak, duygularınızı ifade edeceksiniz.Finansal konularda kararlar verirken biraz daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışmalısınız, aksi halde ciddi zararlara uğrayabilirsiniz. İş hayatınıza dört elle sarılarak, başarıyı yakalamaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla ciddi bir tartışma yaşayabilir, moraliniz bozulabilir fakat olabildiğince sakin ve ılımlı olmaya çalışmalısınız.

Kahve falında damat görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise iş ve okul hayatınızda oldukça sıkıntılı ve stresli günlerin yaklaştığına ve bu süreç zarfında çok daralacağına işarettir. Fakat güzel gelişmelerin yaşanması oldukça yakın olduğunu sakın unutmayın. Adımlarınızı dikkatli ve yavaş bir şekilde atmalı ve doğru kararlar vermelisiniz. Bazıları arkanızdan olmadık şekilde konuşarak sizi zor durumda bırakacağına yorumlanır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın