Falda Palmiye Görmek, Kahve Falında Palmiye

Palmiye

Kahve falında palmiye ağacı görmek, uzun zamandır aradığınız ve bir türlü bulamadığınız kıyafet veya aksesuarı, sevdiğiniz bir arkadaşın size hediyeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde hayatınızı planlayacağınız kararlar alacak, aşk hayatınızda oldukça mutlu ve sevinçli günler yaşayacaksınız.

Palamiye görmenin anlamı iş ve okul hayatınızda dengesiz günler yaşayacağınızı, bir gün mutlu iken diğer gün oldukça kötü bir gün geçireceğinizi, tam olarak yaşadığınız sorunları nasıl çözeceğinizi bulamayacağınızı kısacası oldukça fırtınalı günler yaşayacağınızın bir habercisidir. Bu günler içerisinde kesinlikle kötü alışkanlıklar kazanmamalı, dini inancınız doğrultusunda size yakışan en iyi davranışları ve tutumları sergilemeniz kötü gidişata bir dur diyebilir.

Falda palmiye görmek ne anlama geliyor sorusunun bir diğer cevabı ise ilişkilerinizde kısa süreli bir kötü gidişat olacağının bir habercisidir. Yanlış anlaşılmalar ve beraberinde kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum karşısında kesinlikle ani kararlar vermemelisiniz çünkü öfke ile kalkan öfke ile oturur. Bir süre sonra pişman olacağınız kararlar vermemek için sakin bir kafa ile kararlarınızı şekillendirmeniz ilişkinizi kurtarmanız için oldukça doğru bir yol olacaktır.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın