Falda Zarf Görmek, Kahve Falında Zarf

Zarf

Falda zarf görmek, sevdiğiniz ve uzun süredir konuşmadığınız arkadaşlarınızı ihmal ettiğiniz anlamına gelir ve o arkadaşlarınız sizden haber beklediğine işarettir.

Zarf görmenin anlamı, ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza fakat ilişkinizi tekrar kurtarmak için uzun süre uğraş vereceğinizin habercisidir. İş veya okul hayatınızda önemli sorunları çözmeye çalışacağınızı ve daha sonrasında üstün başarılar kazanacağınızı belirtir.

İş veya okul hayatınızda kazandığınız başarılarla kısa bir süre içerisinde yüksek makamlara ulaşarak bol kazançlar sağlayacaksınız fakat bu kazandığınız paraları dengeli bir şekilde kontrol edemezseniz kısa sürede kaybedebilirsiniz, ondan dolayı oldukça dikkatli olmalısınız ve yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.

Falda zarf görmek aynı zamanda platonik olarak yaşadığınız sevginin karşılıklı bir aşka dönüşeceğini ve çok mutlu olacağınızı hatta kısa sürede evlilik yolu gözüktüğünün bir işaretidir. Bu sevgi içerisine hiç beklemediğiniz biri tarafından kıskançlık tohumları ekilebilir ve sevginizi gölgelebilir, bu sebeble kesinlikle sevdiğiniz kişiyi aldatmamanız ve yanlış yollara görmemeniz gerekiyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın