Falda Geyik Boynuzu Görmek, Kahve Falında Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

Kahve falında geyik boynuzu görmek ,  tahmin edilenden daha vefalı bir eş ile yorumlanır. Eğer bekar bir medeni hal mevcut ise bereketli bir evlilik geçirmeye işarettir. Başka bir yorumda geyik boynuzu sizinle bir hiç bir alakası olmayan hatta çok sonradan öğrendiğiniz ailevi bir konuda zan altında bırakılacağınız anlamını taşır. Kendinizi savunmak için takınmak zorunda kalacağınız soğuk bir tutum işleri yoluna yoluna koymaya yetebilir. Falda geyik boynuzu görmek , bir verip on almak şeklinde yorulur.

Kahve falında geyik boynuzu görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , şu sıralar sizi maddi olarak sarsabilecek olan bir yatırımın ileri ki zamanlarda meyvelerini kat kat toplamak ile yorumlanır.  Düşünce ve tarz olarak size çok benzeyen bir partneriniz olacağı müjdesini de veren geyik boynuzu , evlilik yaşantısındaki üstün uyumu simgeler. Aynı zamanda dikkat çekici bir karaktere sahip olduğunuz anlamını taşır.

Farklı bir yorumda ise evlilik yaşantısında , hayata geçirmek istediği bazı değişiklikleri nasıl gündeme getireceğini bilemeyen bir eş ile tabir edilir. Karşı tarafı huzursuz etmeden açıklamanın yolları aranmaktadır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın