Falda Balık Görmek, Kahve Falında Balık

Balık

Kahve Falında Balık Görmek
Balık fal bakmayı bilen bilmeyen herkesin tahmin edebileceği gibi kısmete yorumlanmaktadır. Her anlamda iyi şeylere yorumlanan balık, etrafındaki diğer sembollere bakılarak kısmetin ne yönde olacağına ve süresine göre ifade edilebilir. Ayrıca balığın boyutu da kısmetin ne zamanda ulaşacağına dair bilgiler vermektedir.

Falda Balık Ne Anlama Gelir?
Faldaki balık büyükçe bir kısmetin yakınınızda olduğunu işaret eder. Yakın zamandaki günlerde fal sahibini ciddi bir bolluk ve bereket artışı beklemektedir. Fincanda görülen balık her zaman büyük bir kısmete işaret eder. Balığın daha detaylı yorumlanabilmesi için çevresindeki sembollerin incelenmesi gerekir. Balık bekâr kimse için hayırlı bir kısmete; evli kimse için aile içindeki mutluluğa delalet eder. Balık tabakta görülürse hane içinde bir kimsenin fal sahibini koruyup kollaması anlamını taşır. Fincanda ayrıca balık tutmak olarak bir sembol görülebilir. Balık tutmak kazanmaya işaret eder. Balık kısmet ve para anlamı taşıdığı için balık tutmak da çabalayan kişinin istediğine ulaşacağına yorumlanır.

Balık ile İlgili Diğer Semboller
Balıkla ilgili olarak falda balık kılçığı, balık kuyruğu gibi detaylar görülebilir. Balık kılçığı, beklenilen bir işin hallolacağına ama bunun için ciddi bir çaba sarf edilmesi gerektiğine yorumlanır. Balık kılçığı kısaca başarının önündeki engelleri ifade eder. Balık kuyruğu ise beklenen kısmetin yakalanmasına çok az bir zaman kaldığı şeklinde yorumlanır. Fincan kapatırken tutulan dileğin kabul olacağına dair yorumlar, balık kuyruğundan anlaşılabilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın