Falda Ördek Görmek, Kahve Falında Ördek

Bu yazımızda kahve falında ördek, ördek yavrusu, ördek sürüsü, ördek ağzı, ördek başı, ördek ayağı, ördek gagası ve falda ördek yumurtası görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Ördek

Kahve falında ördek simgesinin yer alması fincan sahibinin şansının dönmeye başlayacağına işaret etmektedir. Ördek simgesi eğer kahve fincanının tabanında ya da tabanına yakın bir yerde yer alıyorsa fincan sahibi olan kişinin zengin birisi ile evleneceğini ve mutlu bir hayat süreceğini işaret etmektedir. Eğer ördek simgesi kahve fincanının ağız kısmına yakın bir yerde yer alıyor ise yakın zaman içerisinde fincan sahibine kaynağı net bir şekilde bilinmeyen para, mülk ya da mal geleceğini işaret etmektedir. Fincan sahibinin eğer yatırım yapma gibi bir düşüncesi var ise ördek simgesi kişi için en uygun zamanın geldiğini simgelemektedir.

Kahve Falında Ördek Yavrusu

Kahve falında ördek yavrusu simgesinin yer alması fincan sahibi olan kişinin yakın zaman içerisinde yüklü bir paraya sahip olacağını işaret etmektedir. Eğer simge hareket halinde gibi gözüküyor ise fincan sahibinin yaşadığı hayat değişmeden mutlu olacağını işaret emektedir. Hareket halinde ördek yavrusu aynı zamanda da gelecek olan büyük bir sürpriz olduğunu göstermektedir. Ördek eğer su içerisinde gibi gözüküyor ise yaşanılan hayatın sakinliğini ve huzurunu temsil etmektedir.

Kahve Falında Ördek Kafası ( Başı )

Kahve falında ördek başının görülmesi fincan sahibi olan kişinin hayatına tamamen zıttı olan bir kişinin gireceğini işaret etmektedir. Hayat görüşlerinin tamamen farklı olduğu iki kişinin hayatlarının birleşeceğine işaret etmektedir.

Ördek

Kahve Falında Ördek Gagası ( Ağzı )

Kahve falında ördek gagasının görülmesi fincan sahibi olan kişinin hiç beklemediği bir olay yaşayacağına işaret etmektedir. Bu durum aynı zamanda sadece aşk hayatını içermemektir. Bu durum daha önceki zaman diliminde hayatınıza çıkmış olan fırsatların değerlendirilmediği için duyulan pişmanlığı simgelemektedir. Fincan sahibi olan kişinin hayatında yaşanan ani değişiklikler sonucunda hiç beklenilmeyen olayların yaşanılması mümkün olmaktadır.

Kahve Falında Ördek Ayağı

Kahve falında ördek ayağı simgesinin yer alması farklı açılardan ele alınabilmektedir. Bu açılardan birisi ise uzun zamandır uğraşılan ve başarıyla sonuçlanmayan bir işin ya da sınavın sonunda başarıyla sonuçlanmasını işaret etmektedir. Evlilik ya da iş gibi durumlar olduğu zaman ise bereketi ve huzuru simgelemektedir. Bu durum olduğu zaman duygu ve düşüncülerin ertelenmemesi gerekmektedir. Başarının ve bereketin sembollerinden birisi olarak bilinen ördek ayağı, fincan sahibi için her zaman olumlu sonuç yaşanacağına işaret etmektedir. Hiç beklenilmeyen ya da ümidin kesildiği birisi tarafından bir anda ilgi duyulmaya başlanabileceğini de simgelemektedir.

Kahve Falında Ördek Sürüsü

Kahve falında ördek sürüsünün yer alması ise fincan sahibi olan kişinin bolluğa ve berekete gireceğini işaret etmektedir. Bir süre boyunca içerisinde bulunmuş olduğu maddi ve manevi zorlukların atlatılacağına işaret etmektedir. Aile içerisinde yer alan kişinin kapalı bir şekilde yardım teklifi sunacağını işaret etmektedir. Bu kişi uzun zamandır sizi gözlemleyen ve sizin incilmenizi istemeyen birisidir. Bu kişinin size yapacağı yardımı kabul etmeniz sizin dardan çıkmanıza neden olacaktır. Aynı zamanda güçlenen aile bağları sayesinde bir daha bu durum yaşanmayacaktır.

Kahve Falında Ördek Yumurtası

Kahve falında ördek yumurtasının görülmesi kısa bir süre içerisinde çok farklı  özelliklere sahip olan insanlar ile aynı ortam içerisinde yer alacağınızı göstermektedir. Bu kalabalığı etkisi ile kısa süre içerisinde oldukça fazla yorulacaksınız. Ancak bu yorgunluk sizi olumlu etkileyecektir. Hayat motivasyonunuz artacak ve daha başarılı işlere kalkışabileceksiniz. Etrafınızda yer alan bu topluluğun size ve sizin fikirlerinize önem veriyor olması ise sizin daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Özellikle bu durumda sizden küçük birisinin size sürekli akıl danışması beklenmektedir.

Kahve Falında Ördek ve Kalp

Her zaman duygusal şeyleri simgeler.  Genellikle şans anlamına gelen ördek falda kalp ile birlikte görüldüyse, aşk ve sevgi olarak yorumlanmaktadır. Planlanan işin başarı ile sonuçlanacağının müjdesidir. Bu bir sınav, evlilik ya da maddi kazançlı iş olabilir.

Falında ördek çıkan kimse kısa sürede zengin olur ve rahata kavuşur.  Özellikle bekâr bir kızın falında ördek çıkarsa bu yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle tanışacağını işaret etmektedir.

Falda ördeğin yanında bir yüzük varsa bu yakın zamanda evleneceğinizi ve çok mutlu bir evliliğinizin olacağını işaret etmektedir. Çoğunlukla falda çıkan ördek sadık ve iyi kalpli bir eşi simgeler.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın