Falda Istakoz Görmek, Kahve Falında Istakoz

Istakoz

Kahve falında ıstakoz görmek genellikle maddi bir rahatlama anlamına gelmektedir. Istakoz sembolü parasal açıdan bir rahatlama yaşayacağınıza ve bu dönem içerisinde maddi sıkıntılarınızdan arınacağınıza delalet eder. Falda ıstakoz görmek genellikle iş hayatınızda da bir çok açıdan yükselme göstereceğinize hatta terfi edeceğinize delalet eder. Kahve falında çıkan ıstakoz eğer birden fazla ise elinize geçecek yüklü para hem sizin için hemde çevrenizdeki kişiler için faydalı olacak demektir. İş hayatınızda bir seyahate çıkabilir ve bu sayede işlerinizi iyice büyütebilirsiniz.

Kahve falında ıstakoz gören kişi eğer bekar ise yakın zaman içerisinde varlıklı ve düzgün bir kişi ile evlenebilir. Eğer evli bir kişi ıstakoz görmüşse hayırlı bir evlada sahip olacak ya da hane içine gelecek bir haber sayesinde iç huzuru artabilir. Kahve falında ıstakoz genellikle fincanın ağız kısmında görülmektedir. Eğer tabakta ıstakoz sembolü var ise hane içine bir miras haberi gelebilir ya da sizin sayenizde elde edilen bir kazanç hanenizin içindeki maddi sıkıntıları çözüme ulaştırabilir. Falda ıstakoz genellikle maddi açıdan rahatlamaya işarettir.

Falda Istakoz Kıskacı

Kahve falında ıstakoz kıskacı görmek, maddi konularda geleceğinizin parlak olduğunu göstermektedir. Falda görülen ıstakoz kıskacı, fal sahibinin eline geçecek olan mirası ya da verdiği borç paranın ona geri döneceğini göstermektedir. Falda görülen ıstakoz kıskacı, fal sahiplerinin şanslı bir döneme girdiğinin sinyalini verir. Fal sahibi, yeni iş olanaklarına sahip olacak ve parasını doğru yönde değerlendirecektir. Falda görülen ıstakoz kıskacı bir dağ ya da tepe yamacında belirmişse, fal sahibinin doğru yatırımlar yaptığını göstermektedir. Falda ıstakoz kıskacı, aynı zamanda hasta olan kişilerin sağlığına kavuşacağını simgeler. Bu durum fal sahibini ya da çevresindeki kişileri ifade etmektedir.

Falda Beyaz Istakoz

Kahve falında beyaz ıstakoz görmek, içi dolu ise aile üyelerinin desteğini simgelemektedir. Bu durum aynı zamanda fal sahibinin güçlü ve inatçı bir kişilik özelliği gösterdiğini de simgeler. Falda beyaz ıstakoz görmek, bazı fal yorumcularına göre inadı kırılamayan eski sevgiliyi işaret etmektedir. Fincanın kenarında ıstakoz figürü belirmişse, uzak yerden gelecek bir kişiyi simgelemektedir. Istakoz, deniz hayvanıdır. Bu nedenle denizden gelen her hayvan olumlu özellikleri de beraberinde taşır. Istakozun yanında balık figürü var ise, kısmetlerin açılacağına işaret eder. Kahve falında kuşun pençelerinde ıstakoz var ise, müjdeli haberlerin geleceği şeklinde yorumlanır. Istakoz figürünün yanında sürüngen bir hayvan var ise, maddi konularda sıkıntıların yaşanacağını simgeler. Bu durum karşısında fal sahibi tutumlu olmayı öğrenecek demektir.

Falda ıstakoz sembolü görmek
Kahve falında ıstakoz, maddi sıkıntılarınızın biteceği ve elinize yüklü bir miktarda para geçeceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda mal varlığının artması anlamına da gelmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın