Falda Kalabalık Görmek, Kahve Falında Kalabalık

Kalabalık

Kahve falında kalabalık görmek , bir müddet kafanızı dinlemek için yalnız kalmaya çalışacağınız anlamına gelmekle birlikte aynı zamanda ihtiyacınız olan huzuru yakalayacağınız anlamına da gelir. Aile yaşantınız çok iyi gidiyor olsa da beklentilerinizi karşınızdakine belli etmeyip içinize kapanmanız çözüm olmayacaktır ve siz bunu fark edip bir şeyler yapmaya çalışacaksınız.  Bazı kahve falı yorumcularına göre falda kalabalık görmek uzaklardan gelecek olan bir sevdiğinizin yollarını gözlemek anlamına gelmektedir.

Uzun süre beklemek zorunda kalmayacağınız bu yakınınız aynı zamanda sizin için özel biri olabilir. Bunu özlediğiniz birine sarılmak olarak da yorumlayabilirsiniz.Bu arada kalabalık görmek iş hayatınızdaki yoğun günlere de  delalet edebilmekte. Çalışma ortamınızı biraz daha odaklanabileceğiniz bir havaya sokarsanız bu yoğunluğun üstesinden gelebileceksiniz.  Falda kalabalık görmek , dikkat gerektiren konular demektir.

Kahve falında kalabalık görmenin bir diğer anlamı ise ; sizi pek ciddiye almayan birinin birden dikkatini çekeceğiniz anlamına gelir.

Söyleyeceğiniz sözlere ve atacağınız adımlara dikkat ederek birden dikkat çekecek ve amacınıza ulaşabileceksiniz.

Dikkatini  çekmeye çalıştığınız kişi hem cinsiniz ise biraz daha dikkatli davranmalı ve araya başkalarını sokmaktan vazgeçip  bu  işi kendi başınıza halletmelisiniz. Kafanıza koyduğunuz bir  şeyi yapmakta üzerinize yok. Bunun herkes farkında ve bu yüzden bile yeterince dikkat çekici olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın