Falda Kese Görmek, Kahve Falında Kese

Kese

Kahve falında kese görmek, hayırlara ve gerçeklere işarettir. Yakın zamanda maddi açıdan yükselişe geçeceğinizi veya iflas edeceğinizin bir habercisidir. Ticari hayatınızda kazançlarınıza haram karıştırmadan, ticaret ahlakına uygun bir şekilde çalışmalarınızı şekillendirmeli ve dürüstlüğün çizgisinde ilerlemeye çalışmalısınız. Maddi açıdan her ne kadar güçlü olabilirsiniz fakat çevrenize yeterince yardımcı olmazsanız ve faydalı olamazsanız bu gücün ve maddiyatın herhangi bir önemi olmayacaktır.

Falda kese görmek, zenginliğin ve belaların bir sembolüdür. Hayatınızın sonuna kadar herhangi bir geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve huzurlu bir yaşam süreceğinizin bir tabiridir. Her ne kadar yorumlar bu şekilde olsa da bazı yorumlarda gelir kaynaklarınızın bir bir yok olacağına, kısmetinizin kapacağına ve şansınızı kaybedeceğinize de işaret olabilir. Bu gibi durumlarda parasızlık, zorluk, yokluk çekerek oldukça zor günler geçirebilirsiniz.

Kahve falında kese görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise şanstır. İşlerinizin her zamankinden daha iyiye gideceği ve keyfinizin yerinde olacağının aynı zamanda lüks bir yaşam süreceğinizine tabir edilir. Aşk hayatınızda ise eşiniz ve sevgiliniz ile aranızda olup biten tartışmaları ve gerginleri yok edecek bir güce sahip olduğunuzu sakın unutmayın ve karşınızdaki kişinin kalbini kırmamaya çalışmalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın