Falda Kılıç Görmek, Kahve Falında Kılıç

Kılıç

Kahve falında kılıç görmek sevgiliniz veya dostlarınız arasında bir tartışma yaşayabilirsiniz  anlamına gelmektedir. Bu sorunun temel kaynağı kıskançlık olabilir. Fakat kılıç adaleti de simgelediği için yaşanan yanlış anlamaların sonunda doğruluk ortaya çıkarak suçsuz olduğunuz belirlenecektir.

Falda kılıç görmenin anlamı yakında zamanda çoçuk sahibi olacağınıza, iş hayatınızda kariyerinizin ilerleyeceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve mücadelelerinizde başarıya kavuşacağınıza işarettir. Kahve falında kılıç sembolü, hamile kadınlar için erkek çocuğa sahip olacağı anlamında gelir. Ayrıca eve bereketin ve bolluğun geleceğini de haber verir. Falda kılıç görmenin en belirgin habercisi ise işlerin ters gideceği, tüccarlar için zararın, memurlar için görevden alınmalarında işaretidir.

Kılıç görmenin bir çok farklı anlamı mevcuttur, dünya gezisine çıkarak bir çok yerler göreceğinizi ve mutlu bir hayatın sizi beklediğini de haber verebilir.

Falda Kılıç Tutan Kadın

Kahve falında kılıç turan kadın şekli adaleti ve gücü temsil eder ayrıca eğer bu şekli gören kişi yani fincanın sahibi evli ise bir bebek haberi alabilir. Eğer bekar ise bir kısmet görülebilir yakın zamanda. Kılıç genel anlamıyla iyidir, ama kötü tarafları da var çünkü siz çevresi tarafından kıskanılan biri olabilirsiniz bu da sizin başarılı, yakışıklı ya da güzel olduğunuzu gösterir. Acınası bir çaresizlikle sizi durduğu yerden kıskanan ,çekemeyen insanlara lütfen bu aralar çok dikkat edin bu yakınınızdaki biri de olabilir.

Falda Kılıç Tutan Adam

Kahve falında kılıç turan adam bu dönemde eğer sağlık problemleri yaşıyorsanız onlar biraz daha azalacak ve problemleriniz neredeyse bitecektir. Ekonomik anlamda da bir rahatlama ve ferahlama moduna geçeceksiniz nasıl ki aşk ve sağlık da her şey yoluna girecekse bu alanda da her şey yoluna girecektir. Algılarınızı açın ve zamanın size yol göstermesine izin verin.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın