Falda Merdiven Görmek, Kahve Falında Merdiven

Merdiven

Kahve falında merdiven görmek , merdivenin duruş şekline göre yorumlanır. Merdiven yatay bir şekilde duruyor ise hayatınız bir müddet daha  rutin bir şekilde gidecek anlamına gelmektedir. Fakat merdiven yukarı doğru duruyorsa  iş hayatınız da önemli çıkışlar olacağına delalet eder.  Eğer aşk hayatınız inişli çıkışlı ise partneriniz ile baş başa geçireceğiniz özel vakitlere ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Eğer ona yeterince vakit ayırabilir ve kendini önemli hissettirebilir iseniz , yaşadığınız her şeyi unutacak ve aşkın tazeliğine kavuşacaksınız . Falda merdiven görmek temkinli adımlar atmanız gerektiğine delalettir.

Kahve falında merdiven görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , planlı ve programlı bir çalışma ile hayallerini süsleyen bir eve sahip olabilmek demektir. İş hayatında da temkinli davranmak için kendinize bir program oluşturmak her şeyi daha da kolaylaştıracaktır. Karakter olarak azimli bir yapı da olan kişiler amaçlarına daha çabuk ulaşarak bu basamakları daha hızlı atlarlar.

Evlilik düşünenler attıkları adımı çok daha dikkatli atmalı ve karşısındakini iyice anlayıp kabullenmeden asla karar vermemeliler .

Başarılarınızın temellerini atacağınız bu dönemde her şey sizin daha dikkatli adımlar atmanıza bağlıdır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın