Falda Şahin Görmek, Kahve Falında Şahin

Şahin
Kahve falında şahin görmek narkörlüğü ve acımasızlığı ifade eder. İşlerinizin yolunda gideceğini ve kısa bir süre içerisinde tüm kötü giden işleri yoluna koyacağınızın bir habercisidir.  İşlerinizi planlarken ileriyide düşünmenizi ve ona göre planlar yaparak hareket etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.
Şahin görmek aynı zamanda arkanızdan kirli işler yapıldığını ve çok sevdiğiniz kişilerin size narkörlük edeceğinin bir işaretidir. Tabi bu kötü haberlerden haberdar olacak ve onların bu kötü işlerini alt üst edeceksiniz.
Şahin görmenin anlamı iş ve okul hayatınızda başarılar kazanacağınıza çevrenizdekiler tarafından saygı ile karşılanacağınızın bir habercisidir. Aynı zamanda bir miktar para kaybedersiniz. Eğer evli iseniz bir süre içerisinde çocuk sahibi olabilirsiniz. Şahin görmek, ferahlığa, rahatlığa ve huzura işarettir. Eğer illegal işler içerisindeyseniz biran önce doğru yolu bularak yaptığınız işleri yasal yollarla yapmaya çalışmalısınız aksi halde devlet tarafından hakkınızda çeşitli suçlamalar gelebilir ve ceza alabilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın