Falda Palyaço Görmek, Kahve Falında Palyaço

Palyaço

Kahve falında palyaço görmek, sizi çok mutlu ve huzurlu günlerin beklediğinin bir habercisidir. Falda palyaço görenler sevdikleri ile birlikte çok mutlu olacaklar. Eğer sıkıntılı iseniz ve birçok derdiniz varsa bu konuları her seferinde düşünerek yaşadıklarınızı gözünüzde büyütmemeniz gerektiğini, problemlerin su gibi hayatınızdan akıp gideceğini temenni etmeniz gerektiğinin bir işaretidir.

Falda palyaço görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer yorumu ise kısa zamanda sevdiğiniz bir kişinin ölüm haberini alacağınıza işarettir. Fakat bu yorum her zaman geçerli olmayabilir. Dostlarınızın ve arkadaşlarınızın kıymetini bilin ve onlara hak ettikleri değeri vermeye çalışın, sıkıntılı ve dar vakitlerinizde onlar sizinle olacak, üzüntülerinizi paylaşacaktır.

Palyaço görmek, içinizdeki duyguların dışa vurum halidir. Toplum içerisindeki hal ve hareketlerinizi belirtir. Hayatın hep pozitif yönünden baktığınızı, mutlu ve huzurlu olduğunuzu söyler. İlişki hayatınızda yeni arkadaşlar edinebilir ve çok mutlu olabilir. İş ve okul hayatınızda ise başarılarınızdan dolayı hem siz hem de aileniz oldukça mutlu olacaklardır.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın