Falda Öpüşmek Görmek, Kahve Falında Öpüşmek

Öpüşmek

Kahve falında öpüşmek , çok sevdiğiniz ve özlediğiniz biri ile çok kısa zamanda karşılaşıp çok mutlu olunacağına işarettir. Öpüşmek , ortak , hisleri , menfaatleri sevinçleri simgeler.  Başka bir yoruma göre duygusal yönden derin bir sevgi eksikliği hissettiğiniz anlamına gelmekle birlikte , çok yakın bir zamanda bu derin  yalnızlık hislerini giderecek hatta size tamamen unutturacak aşk dolu bir birlikteliğe işarettir. Hisleriniz sizi karamsarlığa ve umutsuz hallere sürüklemiş ise bu duygulardan sıyrılıp kendinize gelme vaktidir.  Yoğun bir iş hayatınız varsa bu stresten kurtulup sevdiğiniz ile baş başa vakit geçireceğiniz bir kaç gün geçirip dinlenme ve eğlenme fırsatı bulabileceksiniz. Falda öpüştüğünü görmek , karşı tarafa olan hislerin karşılıklı olduğunu belirtir.

Kahve falında öpüşmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , eşiniz yada sevgiliniz ile kısa bir süre mecburi bir ayrılık yaşayacağınız anlamı taşımaktadır. İş gezisi yada bir akraba ziyareti ile gerçekleşebilecek bu geziye taraflardan birinin gelememesi üzerine yaşanacak olan bu ayrılık kısa da sürse birbirinizi çok özleyecek ve kavuştuğunuz zaman birbirinize daha çok bağlanacaksınız.

Aynı zamanda çok şans anlamına gelen öpüşmek , eğer işleriniz ters gidiyor ve herkes üzerinize geliyorsa bu sıkıntıları atlatacağınız anlamına gelmekte.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın