Falda Polis Görmek, Kahve Falında Polis

Polis

Kahve falında polis görmek yeni girdiğiniz iş alanında büyük sıkıntılar yaşayacağına bir işarettir veya arkadaşlarınızla olan ortak iş girişiminde bir çok anlaşmalık yaşayarak hayatınızın perişan olacağınında habercisi olabilir. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız bu üzüntü dolayı günlerin ardından sizi mutlu bir geleceğin bekleyeceğine emin olabilirsiniz.

Falda polis görmenin anlamını en doğru şekilde ifade etmek için tam olarak falda neler olur olduğunu ve diğer detaylarında asıl olarak bilinmesi gereklidir. Eğer polis gördüyseniz kısa bir süre içerisinde büyük bir sorumluluğun sizi beklediği anlamı ortaya çıkabilir.

Polis görmenin sembolü cesaret, üzüntü ve kederdir. Hayırlı bir şekilde yorumlanan polis sembolü iş veya okul hayatınızda başarılarınızın artacağına ciddi olarak maddi kazançlar sağlayacağına bir işaret olabilir.

Güven sembolü olan polis görmek başınıza iyi şeylerin geleceğini belirtir. Eğer polis gördüyseniz iş hayatınıza ve davranışlarınıza olabildiğince dikkat etmelisiniz ve kanun dışı işlere bulaşmamalısınız aksi halde geri dönüşü olmayan felaketlerin içerisinde girebilirsiniz. Günlük hayatta rakip olduğunuz kişiler varsa bu rakipleriniz en kısa sürede ağır yenilgilere uğrayacaktır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın