Falda Papaz Görmek, Kahve Falında Papaz

Papaz

Kahve falında papaz görmek, sürekli endişe içerisinde olduğunuzu ve gereksiz korkulara kapıldığınızın bir işaretidir. Son günler sizin için hiçte iyi gitmiyor olabilir fakat bir an önce hatalarınızın farkına varmalısınız. Doğru yoldan çıkmaya, hak yolundan uzaklaşmaya ve kötülük sahibi olacağınıza işarettir. Arkadaş çevrenizdeki hileci ve faydasız kişilerden uzaklaşmalısınız.

Falda papaz görmek, yaptığınız davranışlardan bir süre sonra pişman olacağınıza ve iş hayatınızda para kaybedeceğinizin habercisidir. Daha fazla kazanmak istiyor olabilirsiniz fakat kazancınıza hile katmanızla elinizdeki paralardan da olabilirsiniz. Papaz görmek, kişinin kötü söz ve davranış sahibi oldğunun bir göstergesidir. Arkadaşlarınızın başına gelen bir felaketten dolayı kendinizi oldukça suçlu hissedebilir bu sebeple büyük bir vicdan azabı yaşayabilirsiniz. Vicdanınızın sesini biraz daha dindirmek için dua ederek af dileyebilirsiniz.

Kahve falında papaz görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise iş ve okul hayatınızın her alanında başarılı ve oldukça kazançlı olacağınıza, son günlerde oldukça güzel olaylar yaşayacağınıza ve maddi açıdan fayda sağlayacağınızın habercisidir. Aşk hayatınızda sizin için hayırlı bir kişi ile tanışarak, oldukça mutlu olacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın