Falda Saksafon Görmek, Kahve Falında Saksafon

Saksafon

Kahve falında saksafon görmek , kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu sevgilisine kavuşmak ile tabir edilir. Aşk dolu bir simge olan saksafon yoğun ve stresli günler ardından sevdiğinin dizinde huzur bulan kişiyi ifade eder. Başka bir yoruma göre saksafon çok sevdiği bir yakınının üzücü bir sözü ile karşı  karşıya  kalmaktır. Bu söz ağır olduğu  için  değil sevdiği insanın ağzından çıktığı için üzücü olacaktır.  Falda saksafon görmek , sözlerine dikkat  etmeyen kişi ile de ifade  edilir.

Kahve falında saksafon görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , ağzınızdan laf almak isteyen dedikoducu insanlar demektir.  Sanki  sizi  düşünürmüş   gibi  davranıp  aslında  ortalıkta   konuşacak  malzeme  olsun  diye  meraklarından  sorular  sorarak  sizden  malzeme almaya  çalışan insanların  varlığına  delalettir. Bir  diğer  anlamıyla  boş  konuşmak  olan  saksafon  iş  hayatınızda  verimli  saatler  geçirmenizi  boş  boş  konuşarak  engelleyen  insan  demektir.

Saksafon  kahve  fincanının  dibine  yakın  bir yerlerde çıkmış  ise kişinin  aile  yaşantısının  renksiz  bir hal almaya başladığını  gösterir. içinde bulunulan renksiz duruma  müdahale edilmesi gerektiğinin  haberini veren saksafon fal baktıran kişinin  biraz ailesi ile vakit geçirip onları mutlu etmek adına fedakarlık yapması gerektiğini vurgular.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın