Falda Kravat Görmek, Kahve Falında Kravat

Kravat

Kahve falında kravat görmek , bir süredir kafanızı meşgul eden düşüncelerin berraklığa kavuşarak size olumlu fikirler halinde geri döneceğine delalet eder. Bu olumlu fikirler sayesinde oldukça üstün başarılara imza atıp , terfi almanız bile mümkün görünüyor. Diğer bir  yorumda kravatın anlamı sizi sıkan bir meselenin yakında çözüm bulacağı ile tabir edilirken bu çözümü bulmakta size yardım eden mevki sahibi insanın yüksek yardımları ile yapacağınız anlamına geliyor.

Falda kravat görmek , artan hayat meşguliyetlerinin üstesinden gelen kişi  demektir.

Kahve falında kravat görmek ne anlama gelir sorusunun diğer bir cevabı ise iş hayatınızda sizi rahatsız eden insanların rahatsız edici tavırlarından kurtulmak ile yorumlanır. Birlikte olduğunuz ama aranızda ismi konulmayan bir bağ olan samimi insan ile aslında ne kadar huzurlu olduğunuzu fark edecek bu birlikteliği aileniz ile paylaşarak teşvik edici konuşmalar alacaksınız. Sizin iyiliğinizi düşünen aileniz size en doğru olanı söyleyecektir emin olabilirsiniz ve aile büyüklerinizin de onayı ile hayırlı bir işe imza atabilirsiniz.

Şu sıralar yardımınız bekleyen biri var ve siz onu görmezden geliyorsunuz ama vicdanınızda aslında rahat değil. Vicdanınızı susturmaya çalışıp oturmak yerine sorunu halledip yardım etmenin huzur verici rahatlığına kavuşacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın