Falda Sel Görmek, Kahve Falında Sel

Sel

Kahve falında sel görmek, darlığın, zorluğun ve paranın bir sembolüdür.Kahve falında sel görmek, darlığın, zorluğun ve paranın bir sembolüdür. İşlerinizin rast gideceğine, çocuk sahibi olacağına ve borçlarınızı ödeyeceğinize delalet eder. Özel yaşamınızda değer verdiğiniz kişilere küçük süprizler hazırlamalı ve onları mutlu etmeye çalışmalısınız.

Falda sel görmek, kayıplarınızı yavaş yavaş yerine geri koyacağınızı ve eksiklerinizi giderebileceğinize yorumlanır. Herşeyin daha iyiye gitmesi ile birlikte mutlu ve huzurlu olacaksınız. Sağlık problemleriniz bir süre devam edecek ve şifa bulacaksınız.Sel görmek, ilerleyen günlerde başınıza oldukça üzücü bir olay geleceğini haber verir. Oldukça stresli ve yoğun bir dönem geçireceğinize işaret eder. Yaşamış olduğunuz problemleri çözümleyerek, stresinizi en aza indirmeye çalışmalısınız. Mantıklı kararlar vererek, en doğru adımı atmalı ve sistematik bir şekilde çalışmalısınız.

Kahve falında sel görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise iş ve okul hayatınızda yaşadığınız zorluklar sizi daha çok çalışmaya teşvik etmelidir, moralinizi bozmadan çalışmalarınıza devam etmelisiniz, elbet yakın bir zamanda sorunlarınız çözülecektir. Aşk hayatınızda eşiniz ve sevgiliniz ile olan ilişkiniz devam ederken, ilişki hayatınıza yeni bir kişinin girmesi ile birlikte duygusal anlamda bir karışıklık yaşayacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın