Falda Zenci Görmek, Kahve Falında Zenci

Zenci

Kahve falında zenci görmek, zorlukların yakanızı hayatınızın ilerleyen dönemlerinde hiç bırakmayacağını, perişan olacağınız günler geçireceğinizin bir habercisidir. Zenci görmek, zorlukların, perişanlığın ve sıkıntıların sembolüdür. İşlerinizin giderek daha karmaşık bir hal alması ile birlikte ne yapacağınızı şaşıracak duruma geleceksiniz.

Falda zenci görmek, iş ve okul hayatınızda önemli ve güzel gelişmelerin olacağına yorumlanır. Kısmet ve şansınız açılacak, evlilik yolu gözükecektir. Borçlarınızı yavaş yavaş ödeyebilecek güce gelecek, aynı zamanda etrafınızdakilere yardımcı olacaksınız. Hastalıkların şifa bulacağı bu dönemde, uzun zamandır almak istediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olabileceğinizin bir işaretidir. Gökyüzünün enerjisi ile birlikte kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Yaşadığınız zorluklar ve sıkıntıları mucizevi bir şekilde atlatacak, rahat nefes almaya başlayacaksınız.

KAhve falında zenci görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise sorumluluklarınızın giderek daha ağır bir hale geleceğine, erkek çocuğu sahibi olacağınıza ve zor zamanlarınızda dostlarınızın sizinle olacağına işarettir. Oldukça yanlız bir dönem geçirecek, eşiniz veya sevgilinizle tartışacak ve onun kalbini kıracaksınız. Bir an önce içinde bulunduğunuz tüm zorluklardan kurtulmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın