Falda U Harfi Görmek, Kahve Falında U Harfi

Bu yazımızda Kahve Falında U harfi görmek ne anlama gelir ve falda U harfiyle birlikte görülen A, B, C, Ç, D, E, F, G, Ğ, H, I, İ, J, K, L, M, N, O, Ö, P, R, S, Ş, T, U, Ü V, Y, Z, X, W, Q harflerinin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

U Harfi

Kahve falında u harfi görmek; fala inanma falsızda kalma diye bir laf çıkmış ki baştan aşağı yanlıştır; fallar ve kader arasında insanların aklının alamayacağı kadar büyük bir bağ vardır. İnsanoğlu hayata geldiği günden bu yana kadere inanarak yaşar. Kader o kadar geniş bir kelimedir ki yaşam sürdükçe her zaman bizlere bir yol çizer; bizler bu yolu doğru seçtiğimiz zaman hayat bizler için çok ama çok kolay bir hale gelir. Fallar tamda burada bizim için önemli noktaya gelir ki sıkıntı çektiğimiz zamanda bizlere yol gösterir. Bizler bu yolu görmemekte ısrar ettiğimiz için hayatta hep zorluk çekeriz, şimdilerde birçok falcı çıkmış olsa da fal yorumlamak kolay iş değildir.

Kahve falında u harfi görmek ne anlama gelir?

Kahve falı bakmak gerçeklerle dolu olsa da her insanın bakması gereken bir iş değildir; özellikle rast gele gittiğiniz falcıların bakışlarına ve size bir kısmet var sözlerine inanmayın. Falda U Harfi yumuşak işleri gösterir ama her zaman da olumlu sonuçlara gösterge değildir. Falda harfin nasıl çıktığı çok önemlidir; u harfi sizlere temiz bir fincan içinde belirdiyse ki inşallah öyle belirir, hayatınızda çok güzel olaylar olacağına işarettir. Falın kara kaplı fincan içinde belirmesi ise hayatınızda kritik noktalar olacağı ve etrafınızda u harfini taşıyan bir isim tarafından zorluk çekeceğiniz anlamına gelir.

U Harfi

Her falın bir de aşk tarafı vardır; aşk, hayatın vazgeçilmezi ve duyguların en farklısıdır. O kadar büyük kavgaları ve sevinçleri bir arada yaşatır ki insana tarifler kifayetsiz kalır. Fallarda aşka tabir birçok anlam içerir; falda u harfi görmek aşk hayatına ilginç tabirler verir. Hayatınızda biri yoksa u harfi taşıyan ve sizlere çok yakın biri tarafından aşk hayatınıza renk geleceği anlamı taşınır. İkinci bir anlam da falınızda karanlıklar içinde kalmış u harfidir; bu da aldatılma ve ya aşkınızda terse giden bir yol demektir. Falında u harfi olanlar için yine diyoruz u harfi karışık bir harf olmakla birlikte dikkat etmenizi de gerektiren bir harftir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın