Falda Ok Görmek, Kahve Falında Ok

Ok

Kahve falında ok görmek, hayatınıza beklenmedik bir kişinin gireceğine ve ona aşık olacağınıza işarettir. Hedeflerinizi başarılarınızla birlikte tam on ikiden vuracağınıza, yarım bıraktığınız işleri tamamlayacağınıza işarettir. İş ve okul hayatınızda çok fazla hırslı olmanız sizi kimi zaman kazançlı çıkarmayacaktır, bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız.

Falda ok görmek, arkadaşlarınızla veya ailenizle bozulan ilişkilerinizi düzeltmeye çalışmalısınız. İyi niyetli olmanız hayatınızın düzene girmesine yardımcı olacaktır. Düşmanlarınız sizi farkında olmadan geri dönüşü olmayan bir yola sürüklüyor, acilen içerisinde bulunduğunuz durumu fark etmelisiniz. Bu dönem içerisinde davranışlarınız ve yaptıklarınız ile çevrenizdeki kişilerin oldukça dikkatini çekeceksiniz. İş hayatınızda derin hesaplaşmalar ve yüzleşmeler yapacak, ortaklarınız ile yaptığınız hesaplar sonucunda tartışacaksınız. Manevi değerlerinizin yükseleceği şu günlerde, ruhsal olarak bir hayli yorgun düşebilirsiniz.

Kahve falında ok görmek, ailenizden bir kişinin veya çok sevdiğiniz birinin ölüm haberini almanızla çok sarsıntılı bir dönem geçireceğinizin ve adeta perişan olacağınızın işaretidir. İş ve okul hayatınızda iflas eşiğine gelebilir, ne yapacağınızı şaşırmış durumda olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz veya eşinizle bitmek bilmeyen tartışmalarınıza ayrılık ile son vereceksiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın