Falda Para Görmek, Kahve Falında Para

Para

Kahve falında para görmek işlerinizi ertelememeniz ve zamanında yapmanız gerektiğine işarettir. Aynı zamanda elinize kısa bir süre içisinde yüklü para geçeceğine ve bu paranın hastalığa veya bela getireceğinin bir habercisidir. Para görmek sevinç, mutluluk anlamına gelir.

Para görmenin anlamı yeni dostluklar kuracağınıza ve dostlarınızla birlikte güzel günler geçireceğinizin bir habercisidir. Eğer hasta iseniz hastalığınız şifa bularak kötü günlerin uzakta kalacağına işarettir. Pişmanlık duyduğunuz işlerden bir an önce kurtulmalısınız ve doğru düzgün işler üzerine ağırlık vermeniz gerekiyor. İş ve okul hayatınızda başarı dolu günler sizi bekliyor.

Para görmek ne anlama gelir sorusunun cevaplarından bir tanesi aileniz ile iyi ilişkiler içerisinde olacağınıza birlikte huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına işarettir. İlişkilerinizde ise bir takım kıskançlık nedenlerinden dolayı ilişkinizin durgulaşacağı ve eğer kontrol altına alamazsanız ayrılıklar ve boşanmalar yaşayacağın anlamına gelir. Bazı rivayetlere göre para görmek insana bela ve kötülük getirir. Doğru ve dürüst olmaya hayatınızda oldukça dikkat edin ve davranışlarınızla insanlara örnek olun.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın