Falda Uçurtma Görmek, Kahve Falında Uçurtma

Uçurtma

Kahve falında uçurtma görmek, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz dostlarınızdan sizi uzaklaştırmak isteyen birinin olduğuna işaret eder. Okul ve hayatınız eğer yolunda ise bu rahatlığa ve özgüvene aldanmayıp çalışma temponuzda herhangi bir azaltma yapmayarak çalışmalarınıza devam etmelisiniz aksi taktirde geri dönüşü olmayan ümitsizlik içeren bir yola girebilirsiniz.

Kahve falında uçurtma görmek ne anlama gelir sorusuna verilebilecek cevaplardan bir tanesi ; uzak bir yerden haber alacaksınız ve haksız kazanç ile büyük bir mevki veya iş sahibi olacağınıza haber verir.

Uçurtma görmek, akla gelmeyen sıradışı fikirlere de sembol olabilir. Eğer uçurtmanız yere düşmüş bir durumdaysa yalan haberler alacağınıza işarettir.

Uçurtma uçurtmak vaktinizi boşa harcadığınıza, sihir ve büyülerden uzak durmanıza aksi halde büyük zararlar göreceğinize işarettir. Eğer sizi boş yere uğraştıran bu gereksiz şeylerden uzak durursanız mevki ve makamınız yükselerek insanlar arasında daha saygın bir kişi olabilirsiniz.

Uçurtma görmek başarılarınızı büyük bir kibirle etrafınızdakilere söylerek düşman kazanmanıza ve zarar görmenize neden olabilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın