Falda Sürüngen Görmek, Kahve Falında Sürüngen

Sürüngen

Kahve falında sürüngen görmek , her türlü zorluğa göğüs gerebilecek kadar güçlü bir kişilik demektir. Sürüngenler yaşanılması çok kolay olmayan , meşakkatle dolu bir hayata işarettir fakat aynı zamanda fal sahibinin de  karakterinin sağlamlığını da belirttiği için , zor bir hayata rağmen her şeyin üstesinden gelerek başarılı ve huzur dolu günlere ulaşmak demektir.

Sürüngenin kabuklu olması falın akışını biraz değiştirir. Örneğin  kabuklu bir salyangoz veya kaplumbağa evini sırtında taşıyan hayvanlar oldukları için yeni bir demektir. Yapacağınız bu mekan değişikliği rahat bir soluk almanızı ve hayatınızdaki olumlu gelişmeleri yeni evinizde karşılamanıza delalettir. Falda sürüngen görmek , diline hakim olamayan insan anlamına da gelir.

Kahve falında sürüngen görmek  ne anlama gelir sorusuna verilebilecek bir diğer cevap ise , hayatınızın aşkına söyleyeceğiniz düşüncesizce bir kelime ile tabir olunur. Aranızın limoni olmasına sebep olacak bu kelime uzunca bir süre ikinizin arasındaki konuşmalarda asılı kalacak bir soğukluğa neden olsa da güçlü ve akıllı bir kişiliğe sahip olduğunuz için üstesinden gelebileceksiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın