Falda Vücut Görmek, Kahve Falında Vücut

Vücut

Kahve falında vücut görmek , kişinin içinde planladığı fikirlerin ve hayallerin vücut bulması anlamı taşır. bazı yorumlarda yapılan bir hatanın cezasını çekmek ile tabir edilirken kimi zamanda bir arınmışlık ve ruh temizliği anlamına gelmekte.

Görülen sembol kadın vücudu ise çok zarar görülecek bir işten geri adım atmak , vazgeçmek anlamına gelirken , erkek vücudu ise güç ve kudret sahibi bir kimseye işaret eder. Falda vücut görmek , cinsiyet ayırmaksızın , kişinin kendini keşfedip adımlarını temkinli atmasına da işarettir.

Kahve falında vücut görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , üzerinize ağırlık veren bir sorumluluktan kurtulmak anlamına gelir. Eski neşenizi de beraberinde getirecek olan bu kurtuluş ile kendinizi kuşlar kadar özgür hissedeceksiniz. Bir kadın vücudu görmek bayan arkadaşlarınızdan birine edeceğiniz ufak bir yardımın ilerde size daha büyük bir fedakarlık olarak geri döneceğine de işarettir. Bazı durumlarda ise aşk hayatınızın gizlisi saklısı olmayan , yalın bir halde seyir edeceğine ve bunun her iki tarafı da mutlu edeceğine işarettir. Sağlığınızın da gayet yerinde olduğunu gösteren bu semboller kendinizi fazla dinlediğiniz anlamı da taşımaktadır ve bu huyunuzu bırakıp günlerinizin tadını çıkarmanız gerektiğinin de habercisidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın