Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Zürafa

Kahve falında zürafa görmek, güçlü ve narin bir insanı simgelemektedir. Kahve falında görülen zürafa figürü, aynı zamanda fal sahibinin insanlara tepeden bakan ve onları küçümseyen bir karakteri olduğunu gösterir. Bu karaktere sahip olan fal sahibinin, bu huyundan vazgeçmesi önerilir. Aksi takdirde çevresinde düşmanlar biriktirebilir. Kahve falında zürafa figürü, soğukkanlı bir düşman ile de tasvir edilmektedir. Bazı fal yorumcularına göre bu sembol, falına bakılan kişi erkek ise, narin ve duygusal bir eşi olacağına, kadın ise; uzun boylu ve romantik bir eşe sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Kahve falında görülen zürafa figürü kalabalık ortamda çıkmış ise, fal sahibinin gireceği ortamlarda dikkat çeken ve takdir edilen biri olacağını gösterir. Eğer zürafa figürü tek başına çıkmış ise, yaşadığı kötü olaylarda sevdikleri tarafından yalnız bırakılmayan ve yaşadığı kötü durumlardan rahatlıkla sıyrılmasını bilen, güçlü insana işaret eder.

Kahve falında zürafa görmek, karşısındaki insanların karakterlerini iyi analiz eden kişi olarak yorumlanır. Bu kişi, fal sahibi olabildiği gibi yakın çevresinden tanışacağı birisi de olabilir. Kahve tabağında görülen zürafa figürü, hak etmediği mevkide çalıştırılmayı simgelemektedir. Bu durum karşısında, fal sahibi karakterinin vermiş olduğu güç ile istediği mertebeye gelecektir. Falda görülen zürafa figürünün boyun kısmı gövdesinden oldukça uzun ise, fal sahibinin inatçı olduğunu gösterir. Kahve falında görülen zürafa aynı zamanda, duygusal boşluğa ve yalnızlığa işarettir.

Kahve fincanında yer alan zürafa duygusallığı temsil etmektedir. Fal bakılan kişinin duygusal ve romantik anlar yaşayacağına işaret etmektedir. En kısa zamanda bir ilişkiye başlayacağın ve mutlu, keyifli vakitler geçireceğinin habercisidir.

Zürafanın boyunun uzun olması kendisine ayrı bir zariflik katmaktadır. Kahve falında zürafa çıkması fal sahibinin zarif insanlarla iletişim kuracağının habercisidir. Aynı zamanda zürafalar etrafına yüksekten baktıkları için fal sahibinin biraz dik başlı biri olduğuna işaret etmektedir. Kuşbakışı bakıldığında aşağıdaki her şey çok net bir şekilde görünmektedir. Bu nedenle fal sahibi kendisinin arkasından çevrilebilecek olayları çok çabuk bir şekilde fark edebilir.

Fal sahibi ilişkilerinde biraz daha dikkatli olmalıdır. Aksi taktirde birlikte olduğu kişiyle olan ilişkileri sekteye uğrayabilir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

26 Yorum yapılmış

  1. Anonim diyor ki:

    At

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...