Falda Ağaç Görmek, Kahve Falında Ağaç

Ağaç

Kahve falında ağaç sembolü genel olarak sık karşılaşılan bir semboldür. Ağaç sembolünün anlamı oldukça güzel ve olumludur. Falda ağaç görmek gören kişiye göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Eğer bekar bir kadın falında ağaç sembolü görmüşse bu yeni ir evliliğe ya da büyük bir kısmete işarettir. Ağaç gören kişi eğer bir erkek ise bu da iş yerinde mevki atlayacağına ya da büyük bir maddi gelişmeye işaret eder. Kahve falında ağaç görmek genellikle sevdiğiniz bir kişinin iyi haberlerini alacağınıza işaret eder.

Ağaç sembolü gören kişi eğer ağacın dallarını ve yapraklarını çok net görebiliyorsa hane içine katılacak olan bir kişinin habercisidir. Yakın bir zamanda düğün ya da nişan haberi alabilirsiniz. Olumlu ve sizi mutlu edecek bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hane içine yeni bir erkek bebek dünyaya gelebilir. Eğer öğrenci bir kişi falında ağaç görmüş ise bu da yakın zamanda çok yüksek puanlarla bir okula gireceğini ve başarılı olacağını gösterir. İş hayatınız ile ilgili bir çok gelişme olacak. Hane içindeki huzursuzluk dönemi bitecek ve yeni haberlerle hane içinde iç huzurunuz artacak.

Kahve falında ağaçlar dalları ve yapraklarıyla bir aileyi temsil eder. Dallar ne kadar çok olursa ailedeki insan sayısı da ona oranla çoğalır. Genel anlamda falda çıkan ağaç nişanın, evliliğin ve genişlemenin sembolüdür. Eğer ağaç meyveli ise yapılacak evlilikler sonucunda çok çocuk olacağına işaret etmektedir.

Falına bakılan kişinin cinsiyetine göre de yorumlar değişiklik gösterebilir. Eğer fal sahibi bir erkek ise kişinin yeni bir iş kuracağını bu işte çok başarılı olacağına işarettir. Erkeklerde makam sahibi olma, kademe atlama gibi anlamları ifade eder.

Falı bakılan kişi bekar bir kadın ise yakın zamanda aile kuracağını, evli ise erkek çocuğu olacağını işaret eder.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın