Araba

Falda Araba Görmek
Kahve fincanına bakarken hepimiz çeşitli şekiller görür, ne ifade ettiklerini merak ederiz.  Kimi zaman çeşitli hayvanlar, binalar, kimi zaman da sayı ve harflerle karşılaşırız. Hayal dünyasının genişliğine göre çoğalır da çoğalır. Eğer fincanın içinde bir araba görmüşseniz ve ne anlam ifade ettiğini merak ediyorsanız, yazımız içinde sorunuzun yanıtını bulabileceksiniz.

Kahve falında araba görmek, çoğunlukla olumlu olarak yorumlanır. Yaşamınızda beklenen olumlu değişiklikleri işaret edip, güzel havadisleri müjdelemektedir. Çoğunlukla seyahat edeceğinizi ya da başka bir taşınıp yerleşeceğinizi veyahut da hanenize bir misafir geleceğine dair işaretler barındırır. İş konusunda beklentide olacak kişilere iş müjdesi verirken, hâlihazırda bir iş sahibi olanlara ise terfi olacağını anlatmaktadır.

Kahve falında araba görmek parasal olarak paranızı kolayca savurduğunuza bir işarettir. Aynı zamanda mal varlığının artması olarak da bilinmektedir. İşleri kolayca yoluna koymanız ve iş yerinde yüksek mevkiye ulaşmanızı temsil eder.

Araba” için 5 yorum

 • 24 Temmuz 2015 tarihinde, saat 15:14
  Permalink

  yuyada inek gormek ne demek

 • 24 Temmuz 2015 tarihinde, saat 15:13
  Permalink

  hadis mazrek

 • 04 Nisan 2015 tarihinde, saat 16:20
  Permalink

  Ayyy cok doğru yaaahh

 • 22 Kasım 2014 tarihinde, saat 21:30
  Permalink

  te allahım

 • 21 Kasım 2014 tarihinde, saat 23:41
  Permalink

  falda araba görmek ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.