Askılık

45
Askılık

Kahve falında askılık görmek, kişinin son zamanlarda aile hayatının daha düzenli bir hal alacağına işarettir. Ayrıca kısmetiniz açılacak ve mutlu bir yuva kuracağınızın bir habercisidir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiye karşı duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacak ve huzuru yakalayacaksınız. Hayatınızda başarılı olacağınıza inanın.

Falda askılık görmek, çektiğiniz sıkıntıların ve üzüntülerin yok olacağına ve hayallerinizin gerçekleşeceğini gösterir. Hayata yeni bir başlangıç yapacağınıza delalet eder.Yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınıza ve gönül işlerinizin iyiye gideceğine, şansınızın yaver gideceğine delalet eder.Çalışmalarınızı daha disiplinli ve planlı bir şekilde yaptığınız takdirde başarılar birbirini kovalayacaktır. İlerleyen yaşamınızda planlı ve düzenli bir gelecek sizi bekliyor.

Kahve falında askılık görmek, hayatınızda oldukça hayırlı adımlar atacağınıza yorumlanır. İş ve okul hayatınızda isabetli ve doğru kararlar alacaksınız. Ticari hayatınızda makam ve mevki sahibi olacaksınız. Mesleğinizde yükseleceğinizi gösterir ve rakiplerinize karşı oldukça iyi bir başarı kazacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
 1. Anonim dedi ki:

  ask insani or

 2. Anonim dedi ki:

  aski

 3. saniska dedi ki:

  benim sevgilim varmi

 4. saniska dedi ki:

  beninim hakimda biri konusuyomu