Falda Badem Görmek, Kahve Falında Badem

Badem

Kahve falında badem görmek, hayırlı işler içerisinde olduğunuzu ve bu çalışmalarınızdan kazandığınız paraların helal olduğunu işaret eder. Hayatınıza mutlu ve huzurlu aynı zamanda sağlıklı bir şekilde devam edeceğinizin bir göstergesidir. İnsanlara karşı oldukça cimri davrandığınızı ve bu davranışınızdan arkadaşlarınızın çok rahatsız olduğunu belirtir. İş hayatınızda devlet kapısında yeni bir makama sahip olabilirsiniz.

Falda badem görmek, hastalıkların sona ermesine ve sağlıklı günlerin sizi beklediğine işarettir. Yakın zamanda yeni bir arkadaşla tanışacağınıza ve birlikte güzel günler geçireceğinizin bir habercisidir. Aynı zamanda arkadaşlarınız arasında size ihanet eden ve arkanızdan konuşan bir kimseyi fark ederek, onunla arkadaşlık ilişkinizi sonlandıracaksınız. İlişki hayatınızda kararsızlıklar içerisinde olacak, seçimleriniz konusunda endişe edeceksiniz.

Badem görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise çevrenizde yaşanan her türlü duruma karşı oldukça sessiz ve tepkisiz kalmak için bir uyarı niteliği taşımaktadır. Maddi konularda risk almaktan kaçınmalısınız ve bazı ısrarlı tekliflere karşı kararsızlık içerisine düşmemelisiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın