Falda İskambil Görmek, Kahve Falında İskambil

İskambil

Kahve falında iskambil görmek, şans ve talih oyunlarında oldukça başarılı olacağına işarettir. Yanlız bu tür şans oyunlarının haksız kazanç olduğunu ve dini açıdan uygun olmadığını unutmamak gerekiyor, yinede oynamak istiyorsanız aşırı bir şekilde kendinizi kaptırmayarak, dengeli ve cebinizdeki paraya göre oynamalısınız.

Hileli işler içerisinde olduğunuzu, kazançlarınızın size ileride zarar vereceğini gösterir. Aynı zamanda maddi açıdan sıkıntıya girebilirsiniz. İskambil görmek, dostluğun, hilekarlığın ve karanlık işlerin sembolüdür.Son günlerde karşılaştığınız olaylar zaman ilerledikçe bambaşka bir hal alacak ve sizi oldukça şaşırtacaktır. Fazla hırslı bir yapıya sahip olmanız çevrenizdeki kişiler tarafından oldukça saldırgan bir kişi olarak algılanmanıza neden olabilir, pusuda bekleyerek iş hayatınızda rakiplerinizin adım atmasını bekleyebilirsiniz.

İskambil görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise ilişki hayatınızda platonik aşk yaşadığınızı sandığınız durum aslında karşılıklı olabilir, karşı taraf sizin harekete geçmenizi bekliyor. İlk adımı atarak, ona sevginizi ifade etmenin zamanı geldi.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın