Falda Balon Görmek, Kahve Falında Balon

Balon

Kahve falında balon görmek, herhangi bir doğruluğu kesin olmayan haberler ile uğraşacağınızı işaret eder.Hayatınıza çıkan önemli durumlarla ilgili yanlış kararlar vereceksiniz, içerisinde olduğunuz tüm olaylar ters gitmeye başlayacak. Hedeflerinize ulaşmakta engeller karşınıza çıkacak ve moraliniz bozulmaya başlanacak. Aklınızda olmayan ve hayal etmediğiniz kötü durumlar sizi bekliyor olacak. Bu kötü ve üzücü durumlar içerisinde hayatınız ters düz olurken hayata sıkı sıkı tutunmalısınız, en kısa sürede rahat ve huzura ereceksiniz.

Falda balon görmek, inatçı tavırlardan dolayı karşınızdaki kişinin sizden oldukça rahatsız olduğunu gösterir. Gün içerisinde yaşadığınız sorunlara karşı dua ile enerji durumunuzu dengelemeniz gerekiyor.Arkadaşlarınızla mümkün olduğunca ikili tartışmalardan uzak durun ve karşınızdaki kişiyi incitmemeye çalışın. Bu hafta iş hayatınız ile ilgili önemli kararlar alacaksınız ve bu kararlar büyük ihtimalle olumlu olacaktır. Gelen iş tekliflerini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Kahve falında balon görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda sevgilinize ve eşinize karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koymanın vakti geldi, ilişkinize burnunu sokanlara karşıda varlığınızı belli etmeyi unutmayın.

 

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın