Falda Baston Görmek, Kahve Falında Baston

Baston

Kahve falında baston görmek, sevecen, iyi niyetli ve zeki aynı zamanda çevrenizdekiler tarafından oldukça sevilen birisi olduğunuzu gösterir. Sağlıklı, başarılı ve parlak bir geleceği müjdeler. Bazı yorumlara göre başarılı olmanızı güç aldığınız bazı kişilere borçlu olduğunuzuda gösterir. Eğer oldukça sıkıntılı dönemlerden geçiyorsanız bu zamanlarda size destek olan birileri var demektir, onlara karşı oldukça hoşgörülü ve iyi niyetli olmaya çalışın.

Falda baston görmek, iş hayatınızda oldukça dikkatli olmanız yönünde size bir uyarı niteliği taşımaktadır. Ufak bir öfke ve ani kararlar, iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Çalışma arkadaşlarınıza yeterince ilgi göstermemeniz ve onları umursamamanız onların kalbini kırdığını gösterir. İş hayatınızda takım arkadaşlarınıza ve aile bireylerine karşı oldukça hassas olmalısınız ve onları umursamalısınız.

Kahve falında baston görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda eşinizi ve sevgilinizin aldığı kararları ve davranışlarını biraz daha anlamaya ihtiyacınız var, onlar her ne kadar sözlü olarak size söylemek istediklerini belirtemesede davranışları ile size birçok şey ifade ediyor olabilir. Onların kalbini kıracak ve üzecek herhangi bir davranış sergilemekten kaçınmalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın