Falda Baykuş Görmek

Paylaş

Kahve falında baykuş görmek, kısa bir süre içerisinde başınıza kötü bir olayın geleceğinin habercisidir. Bu büyük sıkıntıyı rahat bir şekilde atlatacaksınız. Ayrıca kötü haberlerde alacağınıza bir işaret olabilir. Falda baykuş görmek genellikle olumsuz yorumlanır.

Baykuş görmek, haram mal kazanan kişilerin göstergesidir. Sizi çekemeyen arkadaşlarınız hakkında hiç iyi şeyler konuşmadığını belirtir.Bazı yorumlara göre, ölüm haberi alacağınızıda gösterebilir. Uzakta yaşayan ve akrabanız olan bir kişinin kötü bir haberini alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bir kısmı ile dostluk ilişkinizi sonlandıracaksınız.

Hayatınızda yeni kararlar almanın vakti geldi. Özellikle iş hayatınız ile ilgili anlık kararlar almanız işten çıkmanıza neden olabilir. Özellikle gün içerisinde yaşadığınız durumları kesinlikle mantık çerçevesinde değerlendirerek ona göre kararlar vermelisiniz. Aşk hayatınızda karşılıklı olarak güvenlerinizi sorgulayacaksınız. Birbirine karşı beslediğiniz duygular ve bakış açıları net bir hale kavuşacak ve herşey belli olacak. Bu sırada eski sevgilinizden gelecek bir haber ile oldukça kararsız kalacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

  1. büşra yadigar dedi ki:

    benim falımda baykuş yanında da u harfi vardı açıklarmısınız

  2. Anonim dedi ki:

    ay bendede baykus cikdi allah korusun

  3. Nesrin dedi ki:

    Ay allah etmesin allah korusun iyi düşünelim iyi çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.