Falda Beşik Görmek, Kahve Falında Beşik

Beşik

Kahve falında beşik görmek, hem aileniz hem de sizin için hayırlı bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Hasta kimselerin şifa bulacağına ve borçlarınızı rahat bir şekilde ödeyeceğinizi gösterir. Eğer darlık içerisinde iseniz tez vakitte bolluğa kavuşacağınızın bir habercisidir. Aşk hayatınızda eşiniz veya sevgilinizin düşüncelerine değer vermediğinizi ve onu bu konuda çok kırdığınızı gösterir. Gün içerisinde ilişkilerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz, bu problemler karşısında sabırlı bir şekilde olmaya çalışmalısınız.

Falda beşi görmek, annelik hayali kuran kişilerin kısmetlerinin açılarak, evleneceğine ve çocuk sahibi olacağının bir tabiridir. Düşmanlarınız tarafından arkanızdan kirli oyunların oynandığı ve size zararı dokunacak kişilerle arkadaşlık ettiğinizi gösterir. Bu dönem içerisinde sürekli düşmanlarınızla uğraşacaksınız. Enerjiniz bu dönem içerisinde yavaş yavaş yükselmeye başlıyor ve artık iş hayatınızda finansal durumlarınız daha iyiye gitmeye başlayacak. Yaşamış olduğunuz sorunlar yok olması ile birlikte ruhsal olarakta bir rahatlama yaşayacaksınız.

Kahve falında beşik görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise kısmetsizliğin ve şansızlığın bir sembolüdür. Evlat sahibi olmak isteyenlerin kız çocuğu olacağının bir göstergesi olabilir. Uzak bir yerden acı haber alacak, dertleriniz ve sorumluluklarınız artacaktır. Bazı yorumlara göre güzel ve sizin için hayırlı olabilecek insanlarla tanışacağınızın işaretidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın