Falda Cadı Görmek

Paylaş

Kahve falında cadı görmek, olumsuzlukların habercisidir. Cadı, gerçek hayatta hoş karşılanmayan, iyi özelliklere sahip olmayan bir kişi için tasvir edilir. Faldaki cadı sembolü de bu yorumlamada geçerli özellikler taşımaktadır. Falda görülen cadı, fal sahibine kötü duygular besleyen insana işaret eder. Bu kişi, fal sahibinin kuyusunu kazan, arkasından iş çeviren birisidir. Bu insan, yakın çevresinde olduğu gibi, uzak çevresinden ya da hayatına girmek üzere olan bir kişi de olabilir. Cadı figürü fincanda bulunan konumuna göre farklı manalarda yorumlanmaktadır. Kahve falında fincanın tam ortasında çıkan cadı figürü, fal sahibinin şüphe ettiği insan hakkında düşüncelerinde haklı olduğunu ifade eder. Cadı şekli fincanın kenarında görülmüşse, düşmanınız uzak çevrenizden biridir. Eğer cadı şekli kahve tabağınızda çıkmış ise, aile içinde sizi kıskanan ve iyiliğinizi istemeyen akrabalarınızın olduğuna işaret eder.

Kahve falında cadı görmek, yoktan yere üzülmek anlamına da gelmektedir. Fal sahibi, hayatında yaşadığı birtakım sorunlarını çok büyüttüğünü göstermektedir. Bu durum fal sahibine iyi gelmemekte ve böyle davranmaktan vazgeçmesi, onun için daha hayırlı olacaktır. Falda süpürgeli cadı görülmesi, uzaktan gelecek olan misafirin hanenizdeki huzuru bozacağını ifade eder. Bu durum karı koca kavgalarına neden olabilir. Cadı sembolü bir hayvan ile beraber falda çıkmışsa, ihmal ettiğiniz bir arkadaşınızın olduğunu gösterir. Falda görülen cadı dolunay etrafında uçuyorsa, haneniz etrafında dolaşan kötü niyetli bir kadını işaret eder.

Kahve falında cadı sembolü görmek
Kahve falında bu sembolü görmek size karşı yapılan üzücü, kırıcı, davranışı simgeler. Yani başkasının sizi konuşmasıyla, hal ve hareketiyle sizin kalbinizi kırması olarak yorumlanır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.