Falda Çam Ağacı Görmek

Paylaş

Kahve falında çam ağacı sembolü çıkması
Çam ağacı çok hayırlı bir ağaç olarak bilindiği için falda çıkması da daima iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Bir kahve falı içerisinde görülen bu ağaç hastalıklı durumlardan kurtulmaya işaret etmektedir. Güzel bir ağaç olması nedeni ile iyi bir şekilde anlamı yorumlanır. Bu yüzden falcılar gördükleri zaman iyi şeylerin işaret ettiğini dile getirmektedir.

Kahve falında çam ağacı görülmesi diğer bir yoruma göre iyi şeylerin olması ve mutlu şekilde günler yaşamanıza işaretler vardır. Başka bir yere terfi etmeye, makam değiştirmeye, kısmetin bol olmasına dair hep önü açık olan yorumlar bulunuyor. Ayrıca bu sembol bir başka yorumcuya göre dost olarak seçilen insanlarda daima dikkatli olunması ifadesi vardır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

 1. S.. dedi ki:

  Kahve falimda çam ağacı çıktı üç tane birincisi yamuk duruyordu ikincisi büyük ve canlı üçüncüsü ise yarısı vari yarısı yoktu. Ne anlama geliyor

 2. nesrin dedi ki:

  Yanniz, dediyi, eyer, aaci, ilestim. Acil turkce dersi almalisiniz.

 3. nes dedi ki:

  Yanniz-dediyi-eyer-aaci-ilestim. Turkce dersi almalisiniz oncelikle.

 4. yıldız dedi ki:

  aslında hıc fala ınanmam yannız cogu seyler dogru cıktını ınsanın ıcı rahat kalıyo umarım bu falda ınsallah dedıyı gıbı cıkar eyer cıkarsa cok sevınırım .

 5. mirela dedi ki:

  dogru bende çok hasta oldum aaçi gördum ileştim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.