Falda Dağ Görmek, Kahve Falında Dağ

Dağ

Kahve falında dağ görmek, oldukça hayırlı durumlara işarettir. Devlet makamında söz hakkına sahip ve üstün yetkilerle donatılacağınıza, toplum içerisinde otoriter ve saygın birisi olacağınızın bir habercisidir. Dağ görmek, adaletin, vicdanın, merhametin ve sevginin sembolüdür.

Falda dağ görmek, haram kazanç sağladığınızı ve haram kazanç sağlamanın dinde yasak olduğunun bir habercisidir, en kısa sürede içerisinde bulunduğunuz işten ayrılmanız gerektiğinin göstergesidir. Hayırlı işler içerisinde olarak, helal kazanç sağlamanız her zaman daha başarılı olacağınızın bir yorumudur. Kısa bir süre içerisinde uzun zamandır hayalini kurduğunuz seyahati yapacağınızı ve dünyayı gezeceğinizi işaret ettir. Bu dönem içerisinde bir rahatsızlık ve tehlike atlatabilirsiniz fakat herhangi bir zarar görmeyeceksiniz.

Kahve falında dağ görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cecabı ise bu dönemlerde sizi kıskanan insanlar tarafından bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda eşiniz veya sevgilinize duyduğunuz güvenin hiçbir zaman sarsılmasına asla izin vermeyin. Eğer onu yeterince seviyorsanız gözünüzle görmediğiniz ve kulağınızla işitmediğiniz hiçbir şeye inanmayın. İş veo kul hayatınızda takdir toplayacak ve maddi açıdan iyi gelişmeler yaşayacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın