Falda Diken Görmek, Kahve Falında Diken

Diken

Kahve falında diken görmek, dertlerinizden ve üzüntülerinizden kurtulacağınıza, borçlarınızı ödeyeceğinize ve huzurlu bir yaşama kavuşacağınıza işarettir. Yanlış inanç ve düşünce yolunda ilerliyorsunuz ve zaman içerisinde çıkmazlara girerek, kendi kendinizi perişan edebilirsiniz. Bir an önce doğru yola ulaşmak için çaba göstermelisiniz.

Falda diken görmek, şiddetli, asabi, öfkeli ve sert bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Çevrenizdeki kişiler, sizinle olmaktan dolayı oldukça huzursuz olurlar ve sizinle aynı ortamda bulunmak istemezler. Davranışlarınız hem onları kırdığı gibi sizi hayatta yanlız kalmaya itecektir. Davranışlarınıza biran önce çeki düzen vermeniz gerekiyor.

Kahve falında diken görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise hoşlanmadığınız bazı şeyler sizi rahatsız edecek ve dünya hayatınızda bazı hastalıklar ve acılar çekeceksiniz. Hem iş hem okul hem de aşk hayatınızda oldukça sarsıntılı günler geçireceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Diken görmek, ötü göz, nazar, zorluklar, acılar, fakirlik ve belanın sembolüdür. Aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşiniz ile aranızdaki sevgi bağı yavaş yavaş kopmaya başlayacak ve oldukça mutsuz olacaksınız. Tüm bu olumsuz durumlardan kurtulmanız tek bir yolu var hatalarınızdan ders almak ve geçmişe temiz bir sayfa çekmek.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın