Falda Duman Görmek, Kahve Falında Duman

Duman

Kahve falında duman görmek, kötülüğün, fitnenin, belaların artacağının bir habercisidir. Oldukça yanlış bir yolda ilerlediğinizi, bu yolun sonunda ciddi zararlara uğrayabileceğinizi, bu durumdan kurtulmak için tövbe etmeniz gerektiğinin bir işaretidir. Zalim bir kişi, tüm mal varlığınıza el koyabilir. Mutsuz ve huzursuz günler sizi bekliyor.

Falda duman görmek, aileniz ve arkadaşlarınız olan ilişkilerinizde bir takım sorunlar meydana gelecek ve bu sorunlar karşısında kimse sizinle arkadaşlık yapmak istemeyecek ve hayatta yanlız kalacağınız günler geçireceksiniz. Bu durumdan kurtulmaya çalışacak fakat herhangi bir çıkış yolu bulamayacaksınız. Fakat huzurlu ve mutlu günler ulaşılmaz değil, eğer eski hayatınıza özlem duyuyorsanız ilk olarak hatalarınızı fark etmelisiniz.

Kahve falında duman görmek ne anlama geliyor sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşinizle tatile çıkacağınıza, dünyayı dolaşacağınıza işarettir. Bu gezi sırasında bir çok yeni yer görecek, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın