Falda Boynuz Görmek, Kahve Falında Boynuz

Boynuz

Kahve falında boynuz görmek, insanların sizin hakkınızda kötü konuştuğuna ve arkanızdan dedikodunuzu yaptığınıza işaret eder. Sizinle ilgili çevrenize yayılan bu konuşmalar ile birlikte zor duruma düşeceğinize yorumlanır. Yaklaşan kötü bir durumun habercisidir. Falda boynuz görmek, eşiniz veya sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız ilişkide bir takım sorunların oluşacağına ve sizi aldatabileceğine işaret eder. Fakat, ilişkinizde sakladığınız veya karşı tarafın saklamış olduğu tüm gizlilikler yavaş yavaş ortaya çıkacak ve bundan dolayı oldukça üzüntü duyacaksınız. İş hayatınızda arkadaşlarınız tarafından büyük bir mağduriyete uğrayacaksınız veya bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Falda boynuz görmek ne anlama gelir sorunun bir diğer cevabı ise kısmetinizin açılacağı ve yakında güzel haberler alacağınıza yorumlanır. En kısa süre içerisinde mutlu bir yuva kuracak ve huzurlu günler yaşayacaksınız. Yakın zamanda kız çocuğu sahibi olacağınızın da bir habercisi olabilir. Maddi açıdan uzun zamandır yaşadığınız sıkıntılı günler artık geride kalacak ve karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın, bu sayede oldukça iyi bir konuma gelebilirsiniz. Yaşadığınız olaylara bakış açınızı sürekli iyimser tutun ve he şeyin üstünden sabırla gelmeye çalışın.

Kahve falında boynuzlu hayvan görmek

gerçek hayatta boynuz anlamı ile eşdeğerde yorumlanmaktadır. Kahve falında boynuzlu hayvan figürü çıkan kişi eşi yâda birliktelik yaşadığı kişi tarafından ihanete uğrar. Bazı yorumcular falda boynuzlu hayvan güç ve iktidar olarak ifade ederken, bazı yorumcular ise dedikodu ve asılsız laf olarak yorumlamaktadır. Falda görünen boynuzun şekli, durumu ve konumu fal uzmanının yorumunu etkilemektedir. Kahve falında boynuzlu hayvan figürünün fincanda görünmesi iş hayatın daha iyi yerlere gelebileceği anlamına da gelebilir. Özel hayatında da ilişkilerinin çok daha iyi olacağı gibi yorumlanır.

Kahve falında boynuzlu kadın görme

diğer taraftan size yakın olan kişilerin aslıda sizin arkanızdan iyi şeyler düşünmediği, sizin özel sırlarınızı başkalarına söylediği gibi de yorumlanabilir. İş hayatınızda bazı mağduriyetler yaşanması ve işlerinizin aksamasına neden olacağı anlamında yorumlanır. Falda boynuzlu kadın görmek bazı sağlık sorunlarınızın olabileceği ve bunların sizin hayatınızı olumsuz yönde etkileyebileceği gibide yorumlanır. Kahve falında boynuzlu kadın figürü bazen de aile hayatınızda sizi etkileyecek olayların olabileceği bunların sizi üzeceği anlamında gelebilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın